Różne

Wyniki Grupy TP po 3Q2012

W III kwartale 2012 roku Grupa TP zanotowała przychody na poziomie 3,473 mld zł (spadek o 5,5% w porównaniu do III kwartału zeszłego roku) i 307 mln zł zysku netto. Segment telefonii stacjonarnej dał 1,917 mld zł przychodu (spadek o 4% względem III kwartału 2011 roku).

Różne

Netia: Nasze rozmowy z TP o światłowodach przyspieszą we wrześniu [wideo]

TP (marka Orange) i Netia deklarują wolę współpracy. Pod egidą Urzędu Komunikacji Elektronicznej mają ruszyć rozmowy na temat współpracy przy rozbudowie infrastruktury światłowodowych sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu. Myślę, że rozmowy istotnie posuwające nas do przodu powinny odbyć się we wrześniu – mówi Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Różne

Wyniki Grupy TP po 2Q2012

W II kwartale 2012 roku Grupa TP zanotowała przychody na poziomie 3,669 mld zł (spadek o 1,1% w porównaniu do II kwartału zeszłego roku) i 255 mln zł zysku netto. Segment telefonii stacjonarnej dał 2,002 mld zł przychodu (spadek o 0,4% względem I kwartału 2011 roku).

Różne

Godlewski cieszy się z chęci Wituckiego do współpracy przy inwestycjach

Bardzo się cieszę, że nasze propozycje w kwestii wspólnych inwestycji zdają się być poważnie rozważane przez Telekomunikację Polską. Szkoda tylko, że dzieje się to dopiero pod presją wiszących nad TP roszczeń za stwierdzone przez Komisję Europejską działania dyskryminacyjne – mówi prezes Netii Mirosław Godlewski w odpowiedzi na stwierdzenie prezesa TP Macieja Wituckiego dotyczącego wspólnych inwestycji.

Różne

Wyniki Grupy TP w 1Q2012

W I kwartale 2012 roku Grupa TP zanotowała przychody na poziomie 3,521 mld zł (spadek o 3,4% w porównaniu do I kwartału zeszłego roku) i 242 mln zł zysku netto (wzrost o 28%). Segment telefonii stacjonarnej dał 1,927 mld zł przychodu (spadek o 5,4% względem I kwartału 2011 roku).

Różne

Wieczorek: po rebrandingu TP więcej chętnych na usługi Netii

Dla wielu Polaków “zabicie” tak znanej, polskiej marki może być kontrowersyjne – mówi o rebrandingu TP na Ograne Karol Wieczorek z Netii. Jak dodaje, analitycy cytowani przez media skłaniają się ku opinii, że oferta pod marką Orange, skierowana jest raczej do zamożnych klientów a więc nie jest szczególnie masowa.

Różne

Kolejny etap sporu DR SA z TP

Wojna pomiędzy Telekomunikacją Polską a Grupą MNI nabiera tempa. Pierwszej stronie udało się zająć tylko 7 tys. zł na koncie bankowych z ponad 40 mln zł, które na mocy postanowienia sądu miały stanowić zabezpieczenia roszczenia. Druga każe zapłacić TP 240 mln zł kary za uporczywe łamanie umowy.